ani6-str

Animatsuri 2014 jednym z wydarzeń Roku Wymiany “V4+Japonia”

Mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczne Animatsuri zostało jednym z wydarzeń Roku Wymiany “V4+Japonia”, co jest bardzo dużym wyróżnieniem dla naszej imprezy. Między innymi w związku z tym już trzeci raz z rzędu Ambasada Japonii w Polsce ponownie objęła naszą imprezę swoim patronatem honorowym.

Chcielibyśmy również poinformować, że następujące strony objęły naszą imprezę patronatem medialnym:

Zapraszamy do ich odwiedzania. :)

Obiecaliśmy już jakiś czas temu, że przedstawimy Wam pierwszych gości, ale dopiero teraz mogliśmy coś konkretnego powiedzieć. Na chwilę obecną mamy potwierdzonych czterech gości specjalnych, a są nimi:

  • Jacek Lipiński
  • Kinga Owczarska
  • Takeshi Yokota
  • Tadeusz Zieliński

Więcej o naszych gościach możecie poczytać tutaj. To oczywiście nie wszyscy goście specjalni, którzy zaszczycą naszą imprezę swoją obecnością, ale omawianie pewnych spraw nieco się wydłuża, tak więc prosimy o wyrozumiałość. ;)

Prócz gości zaktualizowaliśmy dział z atrakcjami o pierwsze punkty programu. Będzie tego znacznie więcej, ale to dopiero za jakiś czas po zakończeniu zbierania zgłoszeń atrakcji. Skoro przy tym jesteśmy, to termin nadsyłania zgłoszeń mija już w tę niedzielę, więc jeśli chcecie poprowadzić jakiś swój punkt programu, to najwyższy czas go zgłosić. Warto wspomnieć, że aby zmniejszyć szanse na to, że twórca atrakcji nie dojdzie na swoją atrakcję na czas z powodu odległości pomiędzy szkołą sleepową, a miejscem odbywania się atrakcji, postanowiliśmy że będą oni mogli spać w szkole z atrakcjami jako jedna z nielicznych grup.

Na koniec przypominamy o wciąż trwających rezerwacjach. W przyszłym tygodniu przybliżymy Wam poszczególnie ważne postacie zawarte w naszym ogólnokonwentowym LARP-ie, jak i Rodziny, które biorą udział w walce o przewodnictwo nad Klanem Matsuri. :)

Posted in News.