ani6-str

Animatsuri 2014 – ruszamy!

Mamy przyjemność ogłosić, że strona internetowa szóstej edycji Warszawskiego Festiwalu Kultury Japońskiej “Animatsuri” właśnie ruszyła!

Nasza impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 11-13 lipca 2014 roku w Zespole Szkół nr 55 im. gen. Maczka, który się mieści na ulicy Gwiaździstej 35 w Warszawie. W związku z tym, że już po raz szósty będziemy Was gościć na naszym festiwalu, standardowo zrobimy co w naszej mocy żeby było lepiej niż było rok wcześniej. Czekają na Was setki godzin różnego rodzaju prelekcji, konkursów, czy warsztatów. Ponownie będziecie mogli pograć na różnego rodzaju konsolach, pośpiewać, potańczyć, zapoznać się z różnego rodzaju tradycyjnymi grami japońskimi i zwykłymi planszowymi. Zadbamy o to, żeby nasz program ponownie był jak najbardziej zróżnicowany, żebyście miło spędzili czas. Ponownie w planach mamy festyn na świeżym powietrzu i pokaz sztucznych ogni. Poza tym przygotowujemy dla Was ogólnokonwentowego LARP-a, o którym możecie więcej poczytać tutaj, a także drugą edycję naszego plebiscytu, czyli Echikony 2014!

Już w przyszłym tygodniu ruszają rezerwacje i zgłoszenia atrakcji, obsługiwane przez system Fouton, a w następnym tygodniu powinny ruszyć zgłoszenia wystawców. W międzyczasie będziemy odsłaniać kolejne karty w związku z przygotowywanym przez nas LARP-em. Mamy dla Was dużo niespodzianek, ale na razie pozostaną one tajemnicą. :)

Do zobaczenia na konwencie!

Posted in News.