ani6-str

Animatsurowe papu, ostateczna aktualizacja działu LARP-owego i filmik Haruna-gumi

Konwent się zbliża wielkimi krokami, ale jeszcze nie wszystko Wam zdążyliśmy przekazać. Jedną z ważniejszych rzeczy na konwencie jest papu, a tego będzie dość sporo do wyboru u nas. Co konkretnie będzie?

  • Standardowo Animatsurowy Bufet, gdzie będziecie mogli smacznie zjeść i się napić, a także spróbować japońskiego sorbetu kakigōri. Poza tym podczas sobotniego festynu będzie można również zjeść wiele grillowanych potraw.
  • Standardowo również pojawi się Herada gdzie będziecie mogli zjeść wiele różnych japońskich przysmaków, jak np. Onigiri, czy Dango.
  • Obok stoiska Herady będziecie mogli się również obkupić w smaczne słodkie rybki, Taiyaki.
  • Restauracja Wasabi Sushi będzie na Animatsuri sprzedawać różnego rodzaju zestawy sushi i inne pyszności.
  • Podczas sobotniego festynu będzie można zjeść różnego rodzaju japońską strawę w namiocie Yatty, konkretną listę możecie zobaczyć tutaj.
  • Ponadto przyjedzie na konwent coś czego jeszcze nie było, a mianowicie food truck z Japanese Crepes, czyli japońskimi naleśnikami z wieloma różnymi nadzieniami.

Jak widać powyżej papu będzie do wyboru i do koloru, co powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych smakoszy. :)

Poza tym mamy już w całości zaktualizowany dział dotyczący naszego konwentowego LARP-a. Pojawiły się opisy innych organizacji i instytucji, które też warto znać jeśli planujecie wziąć udział w tej zabawie. Zapraszamy do czytania.

Staramy się, żeby Wam jak najszybciej przedstawić plan atrakcji, ale w związku z zalewem dodatkowych zgłoszeń cosplayerów, musieliśmy poczekać na ostateczny ich stan, żeby móc konkretnie zacząć coś ustawiać. Nie zmienia to jednak faktu, że postaramy się go Wam przedstawić jak szybko się da. Tym czasem zapraszamy do zapoznania się z filmikiem promującym drugą z Rodzin biorących udział w walce o władzę, a mianowicie Haruna-gumi.

Posted in Animatsuri, Impreza, News.