ani6-str

Animatsuri: Plan atrakcji, test na członka Rodziny, ostatni filmik promocyjny i kilka innych informacji

Animatsuri zaczyna się już pojutrze. W związku z tym przedstawiamy Wam wstępną wersję planu atrakcji. Możecie go pobrać w dwóch wersjach pdf i xls. Ta druga wersja dodana została dla Waszej wygody, w szczególności jeśli lubicie sobie przed przyjazdem zrobić dokładne plany dotyczące punktów programów, które chcecie odwiedzić. Przypominamy, że ta rozpiska w pewnej części może ulec zmianie do rozpoczęcia konwentu, ale nie w jakimś specjalnie dużym stopniu.

W związku z tym, że nasza impreza zbliża się wielkimi, postanowiliśmy wyjść na przeciw wszystkim osobom, które chciałyby wziąć udział w LARP-ie konwentowym, ale nie są jeszcze do końca przekonani, do której Rodziny dołączyć. Wszystkie takie osoby zapraszamy tutaj do wypełnienia krótkiego teściku, który powinien Was naprowadzić na właściwy wybór.

Chcielibyśmy również Wam przedstawić ostatni filmik promocyjny. Tym razem będziecie mogli się zapoznać z prowadzoną przez Kageyamę Yukio organizacją Kageyama Ikka. Zapraszamy do oglądania!

Na koniec zostawiliśmy sobie kilka ogłoszeń i informacji:

  • Przez względy bezpieczeństwa i dużą ilość namiotów, która będzie stała na terenie szkoły, postanowiliśmy nie robić darmowego wejścia na festyn na dziedzińcu szkolnym. Darmowe wejście na festiwal oznaczało zawsze to, że mógł się na naszej imprezie pojawić każdy i nie koniecznie były to osoby, które chciały się po prostu dobrze bawić i nie sprawiać problemów. Natomiast bliska obecność namiotów z rzeczami uczestników naszej imprezy mogłaby stanowić zbyt łakomy kąsek dla tego typu osób.
  • Przypominamy, że wszystkie osoby, które nie mają ukończonych 18-tu lat w dniu rozpoczęcia Animatsuri muszą mieć ze sobą wydrukowaną i wypełnioną, przez rodzica albo prawnego opiekuna, Kartę Konwentowicza. Brak takowej będzie skutkowało niewpuszczeniem nieletniej osoby na naszą imprezę.
  • Zachęcamy do brania własnych namiotów, gdyż nie ma problemów z rozstawieniem ich na terenie szkoły.
  • Zachęcamy również do brania strojów kąpielowych, bo nasz basenik Samawoda-kun ponownie powraca.
  • Na koniec natomiast zachęcamy wszystkie osoby z zarezerwowaną wejściówką do przyjścia na konwent z kodem QR (w wersji drukowanej lub np. na wyświetlaczu komórki) z systemu Fouton. Możecie go podejrzeć np. tutaj (po zalogowaniu się). Kod ten znacznie przyśpieszy wejście na naszą imprezę, co jest korzystne nie tylko dla nas, ale także i dla Was. W końcu im krótszy Kolejkon, tym lepiej. ;)

Do zobaczenia na konwencie! :)

Posted in Animatsuri, Impreza, News.