ani6-str

Animatsuri: Rezerwacje, konwentowa koszulka i pierwsza inwitka

Już dzisiaj w okolicach godziny 20:00 ruszą rezerwacje na tegoroczne Animatsuri. Będzie je obsługiwał system Fouton. W związku z tym chcielibyśmy Wam przedstawić parę ważnych informacji. Na początek wysokość akredytacji:

Całość konwentu (11-13 lipca)

  • 45zł – dla pierwszych 200 osób, które zarezerwują wejściówkę na całość konwentu
  • 50zł – cena po wyczerpaniu pierwszej puli, która będzie aktywna do 29 czerwca włącznie
  • 55zł – cena od 30 czerwca do 6 lipca włącznie
  • 60zł – cena obowiązująca na konwencie

Jeden dzień (12 lipca)

  • 35zł - dla pierwszych 200 osób, które zarezerwują wejściówkę na ten dzień konwentu
  • 40zł – cena obowiązująca od wyczerpania się pierwszej puli do zakończenia się rezerwacji, a następnie na samym konwencie

Jeden dzień (11 lub 13 lipca)

  • 15zł – tylko na konwencie

Ponadto przy rezerwacji będziecie mogli również zamówić koszulkę w cenie 45zł. Koszulka jest dwustronna i z jednej strony ma kolorowy nadruk naszej maskotki (przód), a z drugiej daimony Klanu Matsuri i wchodzących w jego skład Rodzin. Całość będzie dostępna w sześciu kolorach (biały, czarny, czerwony, pomarańczowy, niebieski i granatowy). Wzór możecie zobaczyć poniżej.

ani6-kosz-cal

Kliknij aby powiększyć!

Zgłoszenia atrakcji zostają przełożone na poniedziałek, natomiast zgłoszenia wystawców zaczniemy przyjmować później w przyszłym tygodniu. Możliwe, że nawet w okolicach weekendu. Tym czasem zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmiku, który powinien Was wprowadzić w klimat naszego ogólnokonwentowego LARP-a. Jest to zaledwie pierwsza część wprowadzenia, a druga jest już w postprodukcji i na tym jeszcze nie kończymy, bo mamy kilka ciekawych pomysłów do zrealizowania w tej kwestii. Zapraszamy do oglądania, najlepiej w HD. ;)

Posted in Animatsuri, Impreza, News, Rezerwacje.