Animatsuri 2016 – ruszamy!

13 kwietnia 2016 Guile 0 Comments

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na ósmą już edycję Warszawskiego Festiwalu Kultury Japońskiej „Animatsuri”, który odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2016 roku w zupełnie nowym miejscu, którym jest warszawskie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, mieszczące się przy ul. Bobrowieckiej 9. Jest to nowoczesny kompleks budynków, który idealnie pasuje na organizację imprez tego typu. Troszkę więcej na temat tego miejsca pisaliśmy już na naszym oficjalnym facebookowym wydarzeniu, ale możecie też zajrzeć tutaj.

Co do samej imprezy, w czasie jej trwania będziemy obchodzić trzy ważne okazje, a są nimi XX-lecie Mangi w Polsce, X-lecie Magazynu Otaku i X-lecie naszej ekipy. O wstępnych szczegółach dotyczących powyższych jubileuszów możecie poczytać tutaj. Ponadto i tym razem organizujemy konwentowego LARP-a, tym razem kierując nasz wzrok w stronę wschodnich sztuk walki. Pierwsze szczegóły możecie poznać na tej stronie. Chcielibyśmy również ogłosić, że swoje przybycie potwierdziło dwóch pierwszych gości, a są nimi Keiko „K:KO” Kikkawa i Kinga Owczarska, o których możecie się więcej dowiedzieć tutaj. Chcielibyśmy również poinformować, że trwa nabór do naszej ekipy i jeśli chcielibyście nam pomóc przy jej organizacji, to zapraszamy na tę stronę.

Poniżej możecie się zapoznać z wstępną orientacyjną rozpiską najważniejszych dat z naszymi posunięciami:

  • Do końca kwietnia – ogłoszenie miejsca noclegowego i cen wejściówek, start przyjmowania zgłoszeń atrakcji
  • Początek maja – start rezerwacji dla uczestników i zgłoszeń wystawców
  • Czerwiec – start zgłoszeń na cosplay

Oczywiście, w międzyczasie będziemy uzupełniać stronę o kolejne nowe informacje związane z naszą imprezą. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!


Source: Animatsuri 2016 – ruszamy!“>Animatsuri