Ceny wejściówek, rezerwacje, nocleg i inne informacje

8 maja 2016 Guile 0 Comments

Tak jak obiecaliśmy, możemy w końcu udzielić Wam informacji na ostatnio najczęściej zadawane pytania. Na początek lecimy z cenami wejściówek. Te niestety wzrosły co ma związek z diametralnym zwiększeniem się kosztów organizacyjnych, więc mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję. Dokładne informacje dotyczące cen możecie znaleźć na tej stronie. Znajdują się również na niej informacje dotyczące rezerwacji. Te przypominamy, że startują już jutro od 22:00 i standardowo pierwsze 200 osób może liczyć na niższą cenę.

Także postanowiliśmy ujawnić szkołę noclegową, którą jest znany wielu z Was Zespół Szkół nr 55 im. gen. S. Maczka. Zdajemy sobie sprawę, że odległość pomiędzy CKS-em, a Maczkiem jest dość spora, w związku z tym w czasie trwania naszego Festiwalu będzie kursować nasza linia autokarową, dzięki której dotrzecie bez problemu na miejsce. Więcej informacji o noclegach znajdziecie tutaj.

Chcielibyśmy również poinformować, że jest już gotowy do pobrania wzór Karty Konwentowiacza dla osób nieletnich, które nie zrobią rezerwacji. Na koniec informujemy o wciąż trwających zgłoszeniach atrakcji. Trochę się pozmieniało w tej kwestii, więc jeśli jesteście zainteresowani, to warto zerknąć tutaj.


Source: Ceny wejściówek, rezerwacje, nocleg i inne informacje“>Animatsuri