Cheerful Hamlets, gazetka The Chinese Times i aktualizacja działu LARP-owego

31 października 2015 Guile 0 Comments

Mamy przyjemność ogłosić, że na tegorocznym Hellconie zawitają do nas przedstawiciele akademickiej grupy teatralnej Cheerful Hamlets specjalizującej się w czarnych komediach. Grupa ta od wielu lat funkcjonuje przy Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego organizując przedstawienia w języku angielskim. Na naszym konwencie poprowadzą specjalnie dla Was warsztaty teatralne, podczas których przybliżą Wam funkcjonowanie takich grup oraz nauczą podstaw tego fachu. Nie musicie się też martwić o znajomość języków obcych, gdyż tym razem zaprezentują się całkowicie po polsku. Jeżeli więc marzycie o występach na scenie jest to z pewnością atrakcja dla Was!

12096267_10153028707085793_1496391237595217671_n

Ponadto w związku z tym, że dzisiaj mamy Halloween, będziemy co sobotę aż do konwentu publikować nowy numer gazetki The Chinese Times, której pierwszy numer możecie zobaczyć poniżej. Gazeta ta ma Was wprowadzić w klimat naszego konwentowego LARP-a przedstawiając fikcyjne i faktyczne wydarzenia mające miejsce w czasie akcji naszej zabawy. Mamy nadzieję, że ta forma przypadnie Wam do gustu i będziecie chętnie wyczekiwać na kolejne numery, które są już w przygotowaniu. Wszystkie będą zbiorczo zamieszczone również tutaj.

31pazdzpop

Na koniec chcielibyśmy poinformować, że dział LARP-owy doczekał się kolejnej aktualizacji. W związku z tym pojawiły się opisy stronnictw, a także informacje o tym jak można wziąć udział w zabawie. Zapraszamy do zapoznawania się i jednocześnie przypominamy o wciąż trwających rezerwacjach i zgłoszeniach atrakcji za pośrednictwem systemu Fouton.


Source: Cheerful Hamlets, gazetka The Chinese Times i aktualizacja działu LARP-owego“>Hellcon