Drukowanie biletów, ostatni goście, ostatni tydzień rezerwacji

27 czerwca 2015 Guile 0 Comments

Chcielibyśmy poinformować, że na Foutonie pojawiła się już opcja drukowania biletów. Wystarczy się zalogować do systemu i w zakładce “Rezerwacje” wybrać opcję “Bilet”, która powinna się wyświetlać przy opłaconej wejściówce. Ponadto jeśli jesteście w pierwszym tysiącu szczęśliwców, którzy zrobili rezerwację na tegoroczne Animatsuri, to powinna się Wam na bilecie wyświetlać niebieska ikonka w prawym górnym rogu, która oznacza, że należy Wam się specjalny limitowany breloczek. Pamiętajcie, że wydrukowany bilet potrzebny jest do wejścia na konwent. Dzięki niemu cały proces akredytacyjny przebiega o wiele szybciej, a co za tym idzie o wiele łatwiej jest nam wpuścić Was na imprezę. Wszyscy chcielibyśmy powtórzyć sukces z zeszłego roku, gdy udało nam się wszystkich wpuścić przed pierwszą atrakcją, prawda? 🙂

bilet

Ponadto chcielibyśmy ogłosić, że naszymi ostatnimi ogłoszonymi gośćmi będą Katarzyna Karpowicz, Artur Szyndler, Adam Radecki i grupa taneczna Sakuramai Poland. Pani Karpowicz na naszej imprezie zagra krótki koncert na tradycyjnym japońskim instrumencie koto. Pan Szyndler opowie o inspiracjach Japonią przy tworzeniu swojego świata (Kryształy Czasu, Saga o Katanie) oraz zaprezentuje grę planszową, która powstała na jego podstawie. Pan Adam Radecki poprowadzi prelekcję o Prawdziwym Budo, czyli o tym jak Japończycy rozumieją sztuki walki i co dla nich znaczy prawdziwa droga wojownika. Z kolei Grupa Sakuramai Poland zaprezentuje nam tradycyjny japoński taniec yosakoi oraz inne układy taneczne podczas swojego występu. Jeśli chcecie się o nich więcej dowiedzieć, to zapraszamy tutaj.

karpSAMSUNG CSCadamsakuramai

Na koniec przypominamy, że został ostatni tydzień rezerwacji. Jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia, do godziny 23:59, możecie zamówić wejściówki w cenie 50zł. Potem do tygodnia przed konwentem cena będzie wynosiła 55zł, a na samej imprezie już 60zł. Rezerwacji możecie dokonać tylko za pośrednictwem systemu Fouton. Jest to też ostatni gwizdek na zamówienie naszych gadżetów reklamowych w postaci koszulek, kubeczków i ekologicznych toreb. Jeśli natomiast nie możecie znaleźć aktualnej wersji Karty Konwentowicza to jest ona np. tutaj.

ani7-sli