Loading Events

Pograjmy z Animatsuri #1: Riichi Mahjong

26 luty 2022
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na inaugurujące wydarzenie Stacji Animatsuri i jednocześnie pierwsze spotkanie z cyklu “Pograjmy z Animatsuri”, które poświęcone jest poznawaniu tradycyjnych gier japońskich.
Na tym wydarzeniu będziecie mieli okazję poznać Riichi Mahjonga, czyli jedną z najpopularniejszych gier uprawianych w Japonii. Będziecie mogli poznać jej historię, kilka ciekawostek z nią związanych, a także zasady, które umożliwią Wam rozegranie kilku gier w późniejszej części tego spotkania. Prowadzić je natomiast będzie nasz prezes, Roger Waszkiewicz.
W związku z tym, że mamy ograniczoną ilość dostępnego miejsca, prosimy o wcześniejsze zapisanie się za pośrednictwem poniższego formularza:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeSPTRkSF9csL…/viewform
Wstęp wolny!
Ilość wolnych miejsc: 16
Dodatkowe informacje:
W związku z cały czas panującym zagrożeniem epidemiologicznym, na terenie Stacji Animatsuri obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa za pomocą maseczek. Osoby, które nie będą się do tego stosować, będą wyproszone.
//Lokal przy ul. Solec 52 jest wykorzystywany na cele kulturalne przez Stowarzyszenie Animatsuri dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy — Dzielnicy Śródmieście.

Share This Event

  • This event has passed.

Details

Date:
26 lutego 2022
Time:
13:00 - 16:00
Cost:
Free
Event Categories:
,
Event Tags:
, , , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/533321087781993/

Venue

Stacja Animatsuri
ul. Solec 52
Warszawa, Mazowieckie Poland
View Venue Website

Organizer

Stowarzyszenie Animatsuri
Email
info@animatsuri.pl
View Organizer Website