Goście których nie będzie, gośie dodatkowi i zbliżający się koniec rezerwacji

3 lipca 2015 Guile 0 Comments

Dzisiejszy nius będzie zawierał nieco mniej przyjemne informacje. Otrzymaliśmy informację, że dwójka naszych gości ostatecznie nie pojawi się na naszej imprezie. Jako pierwszy poinformował nas o tym duet z Crafts of Two. Niestety gorszy stan zdrowia jednego z nich uniemożliwi im wizytę na Animatsuri. Ponadto nie pojawi się również Food Emperor, którego zatrzymały sprawy prywatne; jednakże obiecał on, że przygotuje dla naszych konwentowiczów coś specjalnego w ramach małego zadośćuczynienia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z Was wybierało się na konwent głównie ze względu na Food Emperora, dlatego postanowiliśmy przedłużyć termin rezygnacji z wejściówki do jutra (4.07) włącznie. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z powyższej informacji. Chcielibyśmy również wspomnieć, że Food Emperor i Crafts of Two wyrazili chęć pojawienia się u nas przy innej nadarzającej się okazji, więc istnieje spora szansa, że jeszcze ich na którejś z naszych imprez zobaczycie.

W międzyczasie swoją obecność na Animatsuri potwierdziło Stowarzyszenie Drogi Herbaty Urasenke Tankōkai Sunshinkai, które dwukrotnie w czasie trwania konwentu zaprezentuje Wam prawdziwą Ceremonię Drogi Herbaty. Mamy nadzieję, że ta atrakcja przypadnie Wam do gustu. Kolejnym nowym gościem, który potwierdził się w ostatniej chwili, jest Marta Kost, znana szerokiej publiczności jako Radittz – polska rysowniczka o międzynarodowej sławie. Opowie ona podczas swojej prelekcji o tym, jak przekuć swoje umiejętności rysownicze w realne pieniądze.

Na koniec dzisiejszych niusów chcielibyśmy poinformować, że rezerwacje wejściówek na Animatsuri trwają do niedzieli 5.07 włącznie, więc jest to już ostatni gwizdek do zaoszczędzenia oraz zamówienia naszych konwentowych gadżetów. Oczywiście wejściówki zarówno na całą imprezę, jak i na poszczególne dni, będzie można bez ograniczeń zakupić na miejscu. Warto też wspomnieć, że lista wystawców wróciła na stronę, w związu z tym możecie już teraz zacząć planować swoje konwentowe zakupy.