Niespodziewani dodatkowi goście i ostatnie przypomnienia przed konwentem

9 grudnia 2015 Guile 0 Comments

Niby już wcześniej zamknęliśmy listę naszych gości specjalnych, ale w wyniku pewnych przyjemnych zbiegów okoliczności chcielibyśmy Wam przedstawić kolejną dwójkę, którą będziecie mogli spotkać na tegorocznym Hellconie, a są nimi Edyta „AHu” Nowak i Łukasz Ciżmowski. Możecie o nich poczytać tutaj do czego serdecznie zapraszamy.

Ponadto mając na uwadze, że Hellcon zaczyna się już w najbliższą sobotę, to chcielibyśmy się z Wami podzielić kilkoma informacjami, o których warto pamiętać przed przyjechaniem na konwent. Zaczynamy:

  • Godzinową rozpiskę programu publikowaliśmy już wcześniej na facebooku, ale tutaj jej jeszcze nie było, więc zapraszamy do pobierania. Jest to wersja beta, więc najpewniej do konwentu nastąpią pewne zmiany, ale nie powinny one być specjalnie duże.
  • Dla osób z rezerwacją przypominamy o konieczności wydrukowania, albo chociaż posiadania (np. na ekranie komórki) kodu QR z systemu Fouton. Jest to konieczne dla zachowania szybkiej obsługi na akredytacji i bez niego wejście może być utrudnione. Nie ma potrzeby drukowania biletu z systemu Fouton w kolorze.
  • Przypominamy, że osoby nieletnie mają obowiązek dostarczenia nam wypełnionej i podpisanej przez rodzica lub prawnego opiekuna Karty Konwentowicza. Jeśli macie rezerwację, to jest ona generowana automatycznie przez system fouton, a jeśli nie, to czystą wersję możecie pobrać np. tutaj. Bez Karty Konwentowicza osoba nieletnia nie będzie mogła być wpuszczona na teren imprezy.
  • Nadal nie ma możliwości przyjeżdżania na konwent dzień wcześniej i nie zamierzamy zmieniać naszego stanowiska w tej sprawie.
  • Na miejscu będą dostępne do zakupienia akredytacje na dwa dni (w cenie 50zł) i jeden dzień (30zł za sobotę i 20zł za niedzielę). Nie przewidujemy limitów.
  • Akredytacja zostanie otwarta pomiędzy godziną 9:00, a 10:00. Na wcześniejsze otwarcie nie ma co liczyć, ale postaramy się Was wcześniej rozgrzać darmową herbatką. :)

Jeszcze raz serdecznie Was do nas zapraszamy!


Source: Niespodziewani dodatkowi goście i ostatnie przypomnienia przed konwentem“>Hellcon