Nowi goście, nasi partnerzy i gazetki

15 listopada 2015 Guile 0 Comments

Tym razem do grona naszych gości dołączyli Kazimier Kyrcz i Marek Grzywacz. Obydwaj panowie są pisarzami głównie związanymi z tematyką horroru. Pan Kyrcz zdecydował się na poprowadzenie kilku punktów programu, które przybliżymy w najbliższym czasie. Część z nich będzie współprowadzonych z Panem Grzywaczem i być może z kimś jeszcze jak wszystko dobrze pójdzie. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o naszych gościach, to zapraszamy tutaj.

Pojawił się również dział z naszymi partnerami. O czym na pewno warto wspomnieć jest to, że kilka portali objęło nas patronatem medialnym, a są nimi:

Na wszystkich możecie się spodziewać informacji o naszych poczynaniach, a na części z nich po imprezie pojawi się relacja pisemna i/lub zdjęciowa. Zapraszamy do ich odwiedzania.

Ponadto w tak zwanym międzyczasie pojawiły się dwa numery naszej gazetki The Chinese Times, z którą warto się zapoznać, jeśli planujecie wziąć udział w naszym konwentowym LARP-ie. Podobnie jak pierwszy numer, także i te możecie znaleźć na tej podstronie.

Na koniec informujemy, że pojawiła się lista wystawców. Jest ona aktualizowana automatycznie, więc warto tutaj często zaglądać. :)


Source: Nowi goście, nasi partnerzy i gazetki“>Hellcon