Ostateczna lista atrakcji, nowi goście i drugi LARP

26 listopada 2015 Guile 0 Comments

Mamy przyjemność ogłosić, że na stronie jest już dostępna ostateczna lista atrakcji. Dużo więcej zmian już do konwentu nie planujemy, chociaż mogą się takowe pojawić w związku z różnymi wypadkami losowymi. W takiej sytuacji dopełniły jednak wszelkich starań, aby daną atrakcję zastąpić jakąś inną, równie ciekawą. Aktualna lista atrakcji jest dostępna tutaj, jeśli jakiś punkt programu przypadł Wam do gustu, to polajkujcie go albo udostępnijcie na Facebooku. My tym czasem wracamy do układania rozpiski godzinowej, która powinna się pojawić pod koniec przyszłego tygodnia.

Ponadto pojawiło się jeszcze dwóch gości, a mianowicie Ilona „Kobieta Ślimak” Myszkowska, a także Klaudia „Klod” Szydło. O obu paniach możecie poczytać na podstronie z naszymi gośćmi specjalnymi, która znajduje się tutaj. To wciąż nie wszyscy goście, których mamy w zanadrzu, więc możecie się spodziewać przynajmniej jeszcze jednego niusa w tym temacie.

Chcielibyśmy również poinformować o tym, że poza LARPem konwentowym czekać na Was będą też bardziej tradycyjne LARPy. Jednym z nich jest nawiązujący do konwentowych klimatów gangsterski LARP „Pewnego razu w Szanghaju”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na tym LARPie, uruchomione zostały też wcześniejsze zapisy dla chętnych. Informacje o zapisach, a także wszystkie inne istotne dla tej atrakcje są dostępne tutaj. Jeżeli więc planujecie wziąć udział w tym p, to warto już wcześniej zaklepać sobie miejsce. 😉

Na koniec przypominamy, że zostały ostatnie dni tańszych wejściówek na Hellcon. Od poniedziałku kwota akredytacji wzrasta do 45zł, więc jeśli chcecie zaoszczędzić, to lepiej nie czekać do ostatniej chwili. Trwają również zgłoszenia na hellconowy cosplay, więc jeśli jesteście pewni, że chcecie wziąć udział, to dajcie nam o tym znać i zgłoście się. Rezerwacje jak i zgłoszenia na cosplay są obsługiwane przez nasz niezawodny system Fouton. Zapraszamy! :)


Source: Ostateczna lista atrakcji, nowi goście i drugi LARP“>Hellcon