Ostatni goście, Herada i kilka przypomnień

3 grudnia 2015 Guile 0 Comments

Zbliża się koniec rezerwacji, więc przydałoby się odsłonić resztę kart w postaci gości specjalnych, którzy przyjdą nas odwiedzić. Żeby zbędnie nie przedłużać chcielibyśmy ogłosić, że do grona naszych gości dołączyły następujące osoby:

  • Marta “Radittz” Kost
  • Agnieszka “Goku” Szajewska
  • Dariusz Stańczyk

Dokładnie o tym kim są te osoby możecie przeczytać w dziale zawierającym wszystkich naszych gości specjalnych, który możecie znaleźć np. tutaj.

Chcielibyśmy również poinformować, że poza naszym konwentowym bufetem, na Hellconie będzie obecna Herada. Niestety z różnych przyczyn Herada nie mogła uczestniczyć w tego rocznym Animatsuri, w związku z tym będzie podawać jeszcze smaczniejsze papu w ramach zadość uczynienia. Jeśli chcecie zobaczyć co Herada potrafi przygotować, to zapraszamy na ich fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Na koniec przypominamy, że w niedzielę kończą się rezerwacje na Hellcon. Jeśli zależy Wam na zaoszczędzeniu paru złotych przed imprezą, to chyba warto to rozważyć, nie? W tym samym czasie kończą się również zgłoszenia na cosplay. Jeśli chcecie wziąć udział w tej zabawie, to lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Zgłoszenia wystawców również trwają tylko do niedzieli włącznie, więc jeśli ktoś z Was nadal myśli, czy wystawić się na naszej imprezie. Rezerwacje jak i zgłoszenia na cosplay i wystawców obsługuje nasz niezawodny system Fouton. Zapraszamy!


Source: Ostatni goście, Herada i kilka przypomnień“>Hellcon