Powrót po przerwie i aktualizacja informacji

18 października 2015 Guile 0 Comments

Drodzy Konwentowicze,
Na starcie chcielibyśmy chcielibyśmy Was przeprosić za brak informacji w ostatnim czasie. Musieliśmy się uporać z pewnymi istotnymi sprawami dotyczącymi tej imprezy, które za mocno na niej ciążyły, ale możemy już na spokojnie wracać do pracy i częstszego informowania Was o naszych poczynaniach.

Na początek chcielibyśmy Was poinformować, że już od jakiegoś czasu działają rezerwacje i zgłaszanie atrakcji. To drugie jest o tyle ważne, że atrakcje zbieramy jeszcze tylko przez miesiąc do 15 listopada włącznie. Z kolei rezerwacje trwają do tygodnia przed konwentem, choć tu warto pamiętać, że im później się na nie zdecydujecie, tym więcej będzie wynosił koszt akredytacyjny. Ponadto wystartowały również zgłoszenia wystawców. Wszystkie powyższe rzeczy obsługuje system Fouton.

Poza tym chcielibyśmy również Was poinformować, że na stronie pojawiły się informacje dotyczące konwentowego LARP-a, z którymi możecie się zapoznać tutaj. Zamieściliśmy również bardzo wstępną listę atrakcji zaakceptowanych i propozycji, które mogą się znaleźć w planie naszej imprezy. Jeśli jakiś punkt programu Wam się spodoba, to nie zapomnijcie dać mu „lajka” lub go udostępnić, bo dzięki temu dajecie nam znać, że jesteście nim zainteresowani. Również została otworzona rekrutacja do ekipy. Jeśli ktoś z Was chciałby nam pomóc, to zapraszamy tutaj.

Kolejne informacje już niedługo. :)


Source: Powrót po przerwie i aktualizacja informacji“>Hellcon